אאורה מחדשים

את קריית אונו

אאורה ממשיכים את ההצלחה המרשימה של ono valley עם האורן, פרוייקט הדגל הבא של קריית אונו הממוקם רמה מעל כולם, בצמוד לאונו הותיקה, בלוקיישן הכי מבוקש בעיר.

אאורה בונה לכם חווית מגורים הכוללת שכונה שלמה עם בניינים איכותיים, גינות ירוקות, גני ילדים בשכונה ומסחר תומך במגורים. בכך אתם זוכים למעשה לאיכות חיים אופטימלית ולחיי קהילה חמה ועוטפת.

לגור רמה מעל כולם

Location
Location
Location

הקניון, בתי הספר המצטיינים בעיר, מרכז פסגת אונו, הקאנטרי, הספורטק, תחנת המטרו התת קרקעית.

הכל נגיש ובמרחק הליכה קצרצרה, כך שאתם זוכים לקבל את השילוב המושלם בין השקט הפסטורלי המאפיין את רחבת האורן ובין מלוא החווייה האורבנית שקריית אונו מציעה.

מפרטי

דירות

הפרויקט ממוקם בחלקה הצפוני הגבוה והמבוקש ביותר של העיר, בצמוד לשכונת אונו הוותיקה, מה שמבטיח נוף פתוח למרחקים.

השכונה החדשה תכלול 5 בניינים חדשים לגמרי ו-2 בניינים שעוברים שיפוץ חיצוני. הפיתוח הסביבתי המושקע מרובה בשטחים ירוקים רבים ובראשם פארק ירוק משתרע בין הבניינים. בנוסף, יתווספו שטחי מסחר וגני ילדים, כך שהכל נגיש במרחק נגיעה.

הבניינים החדשים שייבנו בעלי מפרט פנים עשיר והם כוללים 3 מגדלי יוקרה בני 17-19 קומות כל אחד, סה"כ 305 יחידות דיור.
תכנון הפרויקט נעשה ע"י משרד האדריכלים רוזנפלד ארנס

5

דקות הליכה

3

דקות הליכה

1

דקות

Designing
the future

רוזנפלד ארנס אדריכלים, המשרד בעל 35 שנות מוניטין, זכה באינספור תחרויות עיצוב ותכנון בארץ ובעולם. בראשו עומדים מנדי רוזנפלד ועליזה ארנס, בעלי נסיון רב בהקמת פרוייקטים מורכבים בארץ ובארה״ב עם התמחות בשכונות מגורים ועיצוב אורבני חדשני.

סתיו אדריכלים, האמונים על עיצוב כל החללים הציבוריים, מעצבים פרוייקטי ענק קרוב ל-30 שנה. שני השותפים המובילים את המשרד משלבים מקורות השראה אישיים כמו מוסיקה, כתיבה וציור אל תוך האומנות האדריכלית. כמרצים בכירים באקדמיה הם מצליחים לשמור על רוח רעננה, מתחדשת ומעודכנת בעולם האדריכלות והעיצוב.

מעטפת

איכותית

התפיסה האורבנית של אאורה, בזכותה נבחרה כחברת ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי) הגדולה בישראל 7 שנים ברציפות, מבטיחה לך את סטנדרט הבנייה המתקדם ביותר, תוך שמירה על צביון של שכונה משפחתית ועוטפת.

אאורה גאה להימנות על החברות הגדולות בישראל שנכללות במדד ת"א-90, עדות לעוצמתה וחוסנה הכלכלי.

השאירו פרטים ומנהל מכירות יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן